image
image

EDUCAM

Educam; yönetim danışmanlığı, eğitim danışmanlığı, uluslararası öğrenci danışmanlığı, yurtdışı dil okulları, eğitim kurumları için yurtdışı gezi programları, öğretmen ve öğretmen adayları için mesleki gelişim programları, eğitim ve fuar organizasyonu hizmetleri sunmaktadır.

Educam, nitelikli ve profesyonel kadrosuyla eğitim dünyasında ihtiyaç duyulan konularda güveni temele alan, özgün, topluma ve insanlığa faydalı, sağlam bileşenler üzerine oturmuş, bilimin ışığı altında geliştirilmiş; ulusal ve uluslararası eğitimi destekleyici faaliyetler düzenleyerek projeler üretmek, kurumlara özel tasarlanmış eğitim ve iş modelleri geliştirerek çözüm ortaklarının gelişimine katkı sağlamaktadır.

Bu kapsamda, eğitim kurumlarını merkeze alan Educam; yönetim danışmanlığı, eğitim danışmanlığı, uluslararası öğrenci danışmanlığı, yurtdışı dil okulları, eğitim kurumları için yurtdışı gezi programları, öğretmen ve öğretmen adayları için mesleki gelişim programları, eğitim ve fuar organizasyonu hizmetleri sunmaktadır.

Misyonumuz

Kâdim köklerimizden ve geleneğimizden aldığımız güç ile eğitim dünyasında ihtiyaç hissedilen konularda güveni temele alan, özgün, topluma ve insanlığa faydalı, sağlam bileşenler üzerine oturmuş, bilimin ışığı altında geliştirilmiş; ulusal ve uluslararası eğitimi destekleyici faaliyetler düzenlemek, projeler üretmek, kurumlara özel tasarlanmış modeller geliştirmek ve paydaşlarımızın yol arkadaşı olmaktır.

Değerlerimiz

 Güvenilir olmak
 Samimi ve yapıcı davranmak
 Yenilikçi çözümler geliştirmek
 Sürekli öğrenerek gelişmek
 Kaliteyi ön planda tutmak

Vizyonumuz

Alanında yaptığı nitelikli, sürdürülebilir, ölçülebilir ve beklenen çalışmaları ile uluslararası alanda fark oluşturmaktır.